Regulamin sklepu josta-g.pl

1. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę :

JOSTA Giergun Stanisław

z siedzibą w

Międzyrzecu Podlaskim

ul. Berezowska 22

NIP : 538-100-74-89

REGON : 30133781

tel. 603 980 009

fax. 83 371 24 27

zwanej dalej " Sprzedającym ".

2. Kupujący nazywany dalej " Klientem ".

3. Zakup w sklepie internetowym www.josta-g.pl oznacza akceptacją niniejszego regulaminu.

4. Zawarcie umowy i realizacja zamówienia następuje po złożenia zamówienia przez Klienta.

5. Zamówienia można składać 24h na dobę z wyjątkiem przerw technicznych. Zamówienia złożone po godzinie 11, soboty, niedziele i święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

6. Warunkiem realizacji zamówienia są prawidłowo wypełnione dane teleadresowe, z poprawnym, istniejącym adresem e-mail i numerem telefonu.

7. W przypadku wystąpienia problemów z realizacją zamówienia, Sprzedający zobowiązuje się do natychmiastowego powiadomienia Klienta.

8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.josta-g.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT.

8a. Ceny sklepu internetowego dotyczą zakupu przez internet.

8b. Brak możliwości odbioru osobistego.

9.  Sprzedający wystawia paragon bądź fakturę na zakupiony towar. W przypadku faktury należy poprawie uzupełnić dane wraz z numerem NIP.

10. Klient, który dokonał zakupu towaru w sklepie internetowym www.josta-g.pl ma prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty zakupu w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Sprzedający w ciągu siedmiu dni dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

11. Klient przed odebraniem przesyłki pocztowej lub kurierskiej powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W takim przypadku Klient nie powinien przyjmować przesyłki i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody oraz niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.

12. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.8.1997r. ( Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Klient podając swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na przetwarzanie ich przez przedającego. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

13. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną ( na wskazany przy rejestracji e-mail ). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 10 dni przed wejściem w życie popraw w regulaminie.